Eduscience

Eduscience

Serdecznie zapraszamy na transmisję wykładu Colina Rose'a "Jak uczy się mózg?", 28 maja 2015 (czwartek) o godzinie 18:00.

Colin Rose, światowy autorytet w dziedzinie skutecznego uczenia się, jest jednym z prekursorów nurtu w edukacji, który wykorzystuje wiedzę o sposobach uczenia się mózgu. Ten wybitny brytyjski psycholog opracował nowoczesne metody pracy z uczniem, która angażuje jednocześnie obydwie półkule mózgu, wszystkie zmysły i kanały percepcji. Sprzyja to rozwojowi mózgu i osiąganiu lepszych wyników w nauce. 

Colin Rose jest partnerem ponadnarodowym w projekcie EDUSCIENCE, a także jednym z inspiratorów sposobu kształcenia uczniów w szkołach Pro Futuro (prowadzonych przez Edukację Pro Futuro - jednego z partnerów projektu EDUSCIENCE), dlatego serdecznie zapraszamy na jego wykład.

Transmisja z wykładu odbędzie się 28.05.15 o godz.18:00.

Link do transmisji: http://profuturo.pl/takuczymy/transmisja.html

Zespół EDUSCIENCE

Zielone wtorki z Scientix - seria webinariów

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach cyklu „Zielone Wtorki z Scientix”. Co dwa-trzy tygodnie (we wtorki o godzinie 17.00) zaprosimy Państwa na spotkania online wokół tematów środowiskowych. Poprowadzą je pracownicy Instytutu Geofizyki…

Czytaj więcej

Dołącz do projektu polarnego dla szkół

Drodzy Nauczyciele, mamy dla Was i dla Waszych szkół kolejną projektową propozycję Projekt EDU-ARCTIC2 oferuje ciekawe pakiety, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie lub pod Waszym okiem, a także webinaria polarne i filmy 360 stopni…

Czytaj więcej