Eduscience

Eduscience

Stowarzyszenie Ptaki Polskie zaprasza na konkurs z nagrodami! Przekazujemy informacje.

Konkurs „ZNAJDŹ ORŁA!”
 
Orzeł - silny, dumny, niezależny. Nasi przodkowie wpisali go w godło. Królowie bili go na monetach. Chcieli, żeby Polska i Polacy byli, tacy jak te majestatyczne ptaki.
 
Żyjemy wśród orłów. Tych dosłownych, które są trwałym elementem polskiej przyrody i tych „w przenośni”. Każdy ma je w portfelu. Kierowców orzeł wita na stacjach paliw PKN ORLEN. Dzieci i młodzież grają w piłkę na „Orlikach”. Wielu zna jezioro Orle.
 
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs ZNAJDŹ ORŁA!. Wierzymy, że każdy może go odnaleźć w swoim otoczeniu. Wystarczy rozejrzeć się dookoła. Spojrzeć na najbliższe sąsiedztwo (i te trochę dalsze) z innej perspektywy. Zobaczyć je na nowo.
 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać 1-3 zdjęcia inspirowane orłami. Mogą to być zdjęcia ptaków w naturze. Ale mogą to być również orły „zakodowane” w naszej kulturze i codzienności. W przedmiotach użytkowych, obrazach, rzeźbach i instalacjach, nazwach miejsc, ulic i budynków.
 
Do zdjęć konkursowych należy dołączyć wypełniony formularz dostępny w regulaminie i wysłać na adres ptakipolskie@ptakipolskie.pl.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie:
http://www.ptakipolskie.pl/konkurs-znajdz-orla